KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17217020
nr 1721 7020
Valter Gibson
(f. 1928)
Oljemålning, Valter Gibson (f. 1928), Signerad a tergo, "identiteter". Olja på duk, 176x132, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 september 2025
kl 18:00:04
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr